D-Yogi Fly Level 1

Základní školení pro budoucí instruktory D-Yogi Fly. Obsahem jsou praktické lekce, jejich metodický rozbor a teoretický základ pro lekce určené začátečníkům. Školení obsahuje právní minimum, zdravotní rizika i přínosy cvičení D-Yogi Fly. Prostor bude dán také technickým otázkám k instalaci sítí, péči o ně a zajištění bezpečnosti. 
 
Cílem školení je naučit účastníky správně učit cvičení v síti tak, aby bylo pro klienty nejen bezpečné a přínosné, ale také příjemné a zábavné.
 
KDY A KDE:
 
22. - 23. 10. 2016 Lhota pod Libčany u Hradce Králové, Master Instructor: Mgr. Andrea Křtínová - poslední volné místo
3. - 4. 12. 2016 Flash Gym v Brně, Master Instructors: Mgr. Veronika Kozlová, Ing. Petra Škrabalová (Mocková)
7. - 8. 1. 2017 Flash Gym v Brně, Master Instructors: Mgr. Veronika Kozlová, Ing. Petra Škrabalová (Mocková)
 
CENA: 6 700,-Kč
 
+ BONUS 1 lekce D-Yogi Fly specializace pro inspiraci
 
Při hromadném objednání tří a více školení pro jednoho účastníka nebo tří a více osob na jedno školení (na jednu fakturu), lze uplatnit slevu 15% z kompletní ceny všech objednaných školení. Podmínkou je současné objednání na všechny takto zlevněných školení. Množstevní sleva bude započítána také při rezervaci některého ze školení AirAcro párové akrobacie. Přerezervace objednaného školení je při uplatnění slevy možná pouze jednou. Budete-li chtít tuto slevu uplatnit, uveďte tuto skutečnost do poznámky přihlašovacího formuláře.
 
 
Školení je určeno zdravým osobám starším 18 let v odpovídající fyzické kondici. Školení je zakončeno zkouškou a po jejím úspěšném absolvování obdrží účastník certifikát opravňující jej k výuce D-Yogi Fly.
 

Přihláška na D-Yogi Fly Level 1

Závazně se přihlašuji na školení instruktorů D-Yogi Fly Level 1. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a v případě mé neúčasti na školení, mi nebude cena kurzu vrácena.