Inspiration Day

20. května 2017, Hradec Králové
 
V rámci Inspiration Day na vás čekají netradiční lekce a přednášky. Akce je určena jak odborné veřejnosti, tak běžným klientům. 
 
Cena lekcí: 
210,- Kč / 8 EUR / cvičební lekce
290,- Kč / 11 EUR/  přednáška s fyzioterapeutem
Při objednání tří a více lekcí - 15% sleva z celkové částky. 
 

Lekce:

Lekce D-Yogi Fly slouží k načerpání inspirace pro instruktory D-Yogi Fly i pro běžnou veřejnost. Neobsahují laboratoria a rozbor cviků. Absolventi lekcí nezískají certifikát o účasti. Je dovoleno focení, nikoliv nahrávání.
 

D-Yogi® Fly a pánevní dno

9:00 - 10:30 Mgr. Veronika Kozlová 

Na lekci se lehce teoreticky a intenzivně prakticky seznámíme se svaly pánevního dna. Naučíme se využít balančních vlastností sítí pro DYF k aktivaci všech vrstev pánevního dna a součaně využijeme relaxačních technik v síti pro jeho uvolnění. 
 

D-Yogi® Fly a balanční čočky

10:40 - 11:40 Mgr. Veronika Kozlová 
 
Nejen balanční cviky s využitím sítí a balanční čoček, které zdvojnásobí požadavky na zpevnění centra těla a současně lekci osvěží. Cvičí se v nízko zavěšené síti.
 

Principy zdravého pohybu v D-Yogi® Fly

 

13:00 - 14:20 Mgr. Andrea Křtínová
 
Pomůžeme vám pochopit principy zdravého pohybu, které jsou platné napříč cvičebními styly, a vidět jejich přímou návaznost na cvičení v síti. Vybrané pozice budou vysvětleny do hloubky. 
 

 

D-Yogi® Fly - Benefity a kontraindikace

11:50 - 12:50 Mgr. Andrea Křtínová 
 
Vybrané pozice DYF a jejich rozbor. Jak cvik upravit pro klienty se specifickými potřebami? Které cviky je nevhodné provádět při zdravotních potížích, a které naopak klientovi doporučíme?
 

D-Yogi® Fly Lymfatic

14:30 - 15:30 Hana Nováková, DiS. 
 
Lekce zaměřená na povzbuzení lymfatického systému. Pohybem a tlakem sítě dochází k zlepšení cirkulace mízního systému a snížení otoků končetin a odvodnění.
 

D-Yogi® Fly z pohledu fyzioterapeuta

15:40 - 16:40 Mgr. Lukáš Klapák, Mgr. Andrea Křtínová 
Horní a dolní zkřížený syndrom a jak jej řešit s pomocí sítí - praktická přednáška o nejčastějších problémech dnešní populace a jejich řešení s využitím sítě pro DYF.
 

D-Yogi® Fly a thajská masáž

16:50 - 17:50 Mgr. Veronika Kozlová 
Principy thajské masáže využijeme na párové lekci, která je součástí specializace D-Yogi® Fly Partners. Zaměříme se na párový strečink a másáž pánevní oblasti pomocí chodidel.

D-Yogi Fly Inspiration Days

Přihláška je závazná, platba bude vyžadována předem. Pro každou osobu musí být vyplněn samostatný formulář, nelze jedním formulářem přihlásit více osob.