O nás
Naši lektoři

Mgr. Veronika Kozlová

Veronika je zakladatelkou celého projektu Jógy ve vzduchu®. Postupně prošla školením AY Fly Trainingu, spoluzaložila systém D-Yogi® Fly a prošla také workshopy a semináři dalších aktivit vzdušné jógy. 

Veronika je certifikovanou trenérkou DNS profesora Koláře, je absolventkou ABCD kurzu spirální stabilizace MUDr. Smíška. Od roku 2009 absolvovala přes tři desítky seminářů trenérských i fyzioterapeutických. Její hlavní doménou je cvičení v síti pro těhotné a ženy po porodu. 

Více o Veronice ZDE.

Veronika vede školení Level 1, Level 2, Flexibility a Relax a Gravid.

Mgr. Andrea Křtínová RYT

Andrea je majitelkou hradeckého studia PIYO a lektorka jógy, pilates a mnoha dalších druhů cvičení. Preferuje zdravotní přístup ke cvičení. Propojením svého hlubokého vzdělání s vášní pro závěsné sítě vypracovala systém Warrior, který je fúzí tradiční "pozemní" hatha jógy a podpory závěsné sítě. 

Andrea vede školení Level 1, Level 2 a Warrior.

Ing. Petra Škrabalová (Mocková)

Petra je instruktorkou kondičního posilování se zaměřením na zdravotní metody, zejména ve vztahu ke zdravé páteři. Závěsné józe se věnuje od roku 2012 a o tři roky později vyvinula specializaci Pilates v nízké síti, kterou také školí. 

V současné době Petra neškolí z důvodu mateřské dovolené. 

Robert Šereš

Robert je trenérem s mnohaletou praxí. Téměř osmdesát školení, prošel, obsahuje z větší části školení trenérská a fyzioterapeutická zaměřená na zdravotně přínosné vedení lekcí. Kromě pilates, powerjógy nebo aerobiku prošel také vzdělávacími kurzy výživového směru nebo masérskými kurzy. Komplexicita jeho vzdělání se tak odráží v jeho přístupu k výuce, kde i u akrobatických disciplín klade důraz na správné provádění cviků a preferuje kvalitu před kvantitou.

Robert školí specializace Acrobat II. a Partners. 

Hana Nováková, DiS.

Hanka je zdravotní sestra se zaměřením na rehabilitaci. V nemocnici i ve své soukromé praxi se zaměřuje na práci s páteří, jelikož má kompletní vzdělání v technice spirální stabilizace podle MUDr. Smíška. Její služby se setkávají s velmi kladnou odezvou zejména u skoliotických dětí. V Třebíči založila Středisko pohybu a zdraví, které poskytuje pohybové aktivity, včetně vzdušné jógy, široké veřejnosti. 

Své zkušenosti se cvičením v závěsné síti spojila se znalostmi lymfatického systému a vytvořila specializaci Lymfatic. 

Hana školí specializace Acrobat, Lymfatic a v rámci rekvalifikačního kurzu přednáší anatomii.